Image

Hakkımızda

19 yıllık proses, vakum-blower mühendisliği tecrübeleri, genç, dinamik, çözüm odaklı, faaliyet konularına %100 hakim profesyonel kadrosu ile SAK Mühendislik siz değerli sanayicilerimize işletme maliyeti minimum olan yüksek kalitede noktasal çözümler sunmaktadır.

Firmamız ayrıca Merkezi Vakum Sistemleri, Vakum Ambalaj makineleri, Sac Kaldırma, Cam Kaldırma Makinelerinin tamir bakım hizmetini sağlamak, Proje ve taleplere uygun makine ve sistemler bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

SAKVAKUM, dünya çapında bilinen tedarikçi kaynaklarını müşterilerine sunmakta ve konusunda uzman olan teknik servis ekibiyle, satış öncesinden başlayan uygulama ve işletme tecrübesini satış sonrasına da taşıyarak yedek parça, servis, bakım ve yerinde uygulama hizmetleri vermektedir.

Konusunda uzman olan Firmamız SAKVAKUM medikal vakum pompa ve sistemleri ile endüstriyel vakum sistemleri uygulamaları konusunda hizmet sunan, " Memnun Müşteri " politikası ile kurulmuş olup aktif satış ve servis hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Birinci hedefimiz daime kalite olacaktır. Fiyat , kalite oranı yakalanmış yeni nesil endüstriyel ürünleri siz değerli sanayicilerimize en uygun işletme maliyetleri ile sağlamak, bu sayede gereksiz yüksek maliyetli endüstri israfı yatırımların önüne geçerek ülke halinde hep birlikte kalkınmaktır.Vakum Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Teknolojiyi yakından takip ederek, önce insan yatırımı esası ile siz değerli sanayicilerimize çözümler üretip hizmet verebilecek konusunda uzman yeni nesil profesyonel ekipler yetiştirmektir. Vakum sistemleri konusunda SAK VAKUM adı ile tüm Türkiye'de bilinen saygın bir marka haline gelebilmektir. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Ülkemizde Vakum Pompası ve Buna Bağlı ekipman ürünlerin imalatı konusuna Lider firma olmak.